foto1
.
foto1
„Firma na medal” - w 2014 roku!
foto1
U nas kursy prawa jazdy kategorii B, C, C+E, D!
foto1
„Firma na medal” - w 2014 roku!
foto1
U nas kursy prawa jazdy kategorii B, C, C+E, D!

44 632 22 48
labora@labora.com.pl
Zapisz się już dziś!Pierwsza super auto szkoła E-Learning

NOWOŚĆ !

Jako pierwszy i dotychczas jedyny Ośrodek Szkolenia Kierowców w Bełchatowie - po spełnieniu dodatkowych wymagań otrzymaliśmy - TYTUŁ SUPER AUTO SZKOŁY

i tym samym uzyskaliśmy możliwość udostępnia naszym kursantom odbywania kursów teoretycznych na prawo jazdy kategorii B metodą E-learningu. W związku z tym uprzejmie informujemy, iż prowadzimy ciągły nabór na kursy dla osób zainteresowanych tą formą szkolenia. Metoda E-learningu eliminuje konieczność dostosowania się kursantów do z góry narzuconego harmonogramu zajęć.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z METODY E-LEARNINGU:

  • Ogromna oszczędność czasu i pieniędzy wynikająca z braku konieczności uczestnictwa w stacjonarnych wykładach z teorii w systemie tradycyjnego szkolenia. Klient do nauki potrzebuje jedynie komputera (również smartfon, tablet) oraz dostępu do Internetu,
  • Dowolna data rozpoczęcia oraz zakończenia kursu - klient sam decyduje o dacie rozpoczęcia i zakończenia szkolenia w zależności od stopnia jego zaangażowania. Dzięki temu nie musi on dostosowywać się do z góry ustalonego harmonogramu prowadzonych wykładów,
  • Elastyczne godziny nauki - to od Ciebie zależy czy uczysz się w ciągu dnia, czy w nocy, a wszystko to w zaciszu własnego domu lub w przytulnej kawiarni. Niezbędne do tego jest jedynie urządzenie z dostępem do Internetu oraz dobre chęci :)
  • Ciekawa, interaktywna forma kursu z dużą ilością zdjęć oraz filmów instruktażowych. Teoria wcale nie musi być jedynie nudnym obowiązkiem!

 

JAK TO DZIAŁA ?

1. W momencie zapisu na kurs prawa jazdy kursant wybiera e-learningową formę szkolenia teoretycznego. Tak jak w przypadku szkolenia tradycyjnego musi on posiadać również numer PKK (Profil Kandydata na Kierowcę)- dotyczy kursów prawa jazdy.

2. Wypełnia krótką deklarację uczestnictwa oraz otrzymuje specjalny podręcznik wraz z indywidualnym loginem i hasłem użytkownika.

3. W dowolnym miejscu, w dowolnym czasie oraz z dowolnego urządzenia przyszły kandydat na kierowcę loguje się na stronie www.grupaimage.pl w celu rozpoczęcia, lub później, kontynuowania szkolenia

4. Program szkolenia metodą e-learningu podzielony jest na moduły, z których każdy kończy się testem sprawdzającym wiedzę uczestnika. Kursant jest pod ciągłą opieką wykwalifikowanego instruktora, który może w każdej chwili sprawdzić stopień zaawansowania jego szkolenia lub odpowiedzieć na zadane przez klienta trudne pytania drogą mailową.

5. Po ukończeniu całego procesu szkolenia przyszły kierowca zgłasza się ponownie do naszego biura w celu odbycia obowiązkowych warsztatów pod okiem ratownika medycznego (4h) - dotyczy kat. B.

6. W celu weryfikacji wiedzy szkolonego, zostaje on skierowany na teoretyczny egzamin wewnętrzy (taki sam jak w przypadku szkolenia tradycyjnego). Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu kursant zostaje skierowany na jazdy praktyczne.Copyright © 2018 Copyright Auto Szkoła Labora Rights Reserved.