foto1
.
foto1
„Firma na medal” - w 2014 roku!
foto1
U nas kursy prawa jazdy kategorii B, C, C+E, D!
foto1
„Firma na medal” - w 2014 roku!
foto1
U nas kursy prawa jazdy kategorii B, C, C+E, D!

44 632 22 48
labora@labora.com.pl
Zapisz się już dziś!Firma na medal - NAGRODA SPECJALNA

13 lutego 2015 r. podczas uroczystego spotkania władz Powiatu Bełchatowskiego z przedsiębiorcami ogłoszono wyniki konkursu „Firma na medal” - 2014.

Nagrodę specjalną przyznaną za działalność na rzecz rozwoju bezpieczeństwa w ruchu drogowym otrzymał Andrzej Guszkowski, prezes zarządu Ośrodka Kształcenia Zawodowego i Językowego LABORA sp. z o.o.

Firma "Labora" istnieje na bełchatowskim rynku od 1989 r. i świadczy kompleksowe usługi z dziedziny szeroko pojętych szkoleń, w tym szkoleń dla kierowców. W okresie swojego dotychczasowego istnienia, "Labora" była organizatorem wielu akcji propagujących trzeźwość i bezpieczeństwo na drodze. W 2006 roku jako pierwsza w Polsce sprowadziła z USA tak zwane alkogogle. Są to okulary symulujące stan po spożyciu alkoholu. Powyższe okulary były wykorzystywane w licznie organizowanych akcjach propagujących trzeźwość i bezpieczeństwo na drodze. Spotkania te były organizowane na terenie miasta i gminy Bełchatów oraz w Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych w latach 2006 -2015

żrodło: www.powiat-belchatowski.plCopyright © 2018 Copyright Auto Szkoła Labora Rights Reserved.